Активный HDMI кабель Procab — TRUE 4K на расстояние 15 метров!

Бельгійський виробник Procab широко відомий завдяки професійним аудіокабелям і сценічній комутації. Крім того, в асортименті компанії велика кількість силових і мережевих кабелів, кабельних котушок, перехідників і аксесуарів - всього понад 4000 найменувань. Також компанія відстежує всі тенденції розвитку AV ринку і випускає інноваційні продукти, як наприклад новий 4K HDMI - кабель з лінійки Classic.

CLV104K передає на великі відстані «TRUE 4K UltraHD» сигнал від джерела High Speed HDMI до дисплея 4К без загасання. Повний (true) 4К-сигнал дозволом до 4K / 60 (2160p, 4: 4: 4), а також Ethernet, до 32-х каналів аудіо з ARC (зворотний канал звуку) і CEC (сигнали управління) зі швидкістю потоку до 18 Гбіт / с передати на 10 або 15 метрів покликані дві моделі
— CLV104K/10 (€155) і CLV104K/15 (€192) відповідно. Природньо, CLV104Kсумісний з усіма попередніми версіями HDMI - тобто можна без проблем підключити DVD-плеєр до 4K TV або, навпаки джерело 4К до FullHD телевізору.

Інновації в даному випадку не порожній звук. У коннектор, що підключається до дисплея вмонтований підсилювач-ретрансляція (технология RedMere — как это работает). Таким чином CLV104K можна назвати активним і спрямованим (від джерела до дисплея, згідно з маркуванням).

І про якість виконання. У гнучку оболонку з ПВХ укладені провідники 24 AWG из OFC (безкисневому міді високого ступеня очищення) і обладнані контактами з золотим напиленням. Для захисту від шуму і перешкод, викликаних зовнішніми пристроями, застосовано потрійне екранування - два шари фольги із жилою заземлення і мідний плетений екран.