Лінійний масив JBL VTX A12W та студійні монітори JBL 3 Series MkII здобули престижні нагороди TEC Awards 2019 на виставці NAMM

Відзначивши 2018 рік найвищим зростанням прибутку за всю 70-річну історію, компанія JBL продовжує розвивати свої успіхи – лінійний масив JBL VTX A12W та студійні монітори JBL 3 Series MkII здобули престижні нагороди TEC Awards 2019.

34-а щорічна премія TEC Awards відзначила нагородами найкращі продукти у світі професійного звукового обладнання. Церемонія вручення відбулася під час виставки музичних інструментів та обладнання NAMM в Анахаймі, штат Каліфорнія, 26 січня 2019 року.

Акустичні системи JBL VTX A12W отримали премію TEC 2019 у номінації Системи звукопідсилення, а студійні монітори JBL 3 Серії MkII здобули нагороду TEC 2019 у номінації Студійні монітори. Ці перемоги йдуть слідом за рекордним рівнем продажів компанії JBL Professional у 2018 році, розпочинаючи таким чином 2019 рік з нового визначного здобутку – вперше з 2006 року одразу декілька продуктів JBL були відзначені на церемонії TEC Awards.

«Ми пишаємося видатними відзнаками, які отримала компанія JBL на TEC Awards 2019 під час виставки NAMM, – зазначив Ерік Таркіайнен, віце-президент з питань глобального маркетингу, HARMAN Professional Solutions. – 2018 рік був революційним роком для компанії JBL завдяки рекордним показникам продажів – найвищим за всю 70-річну історію JBL. Ці нагороди примножують світовий успіх стрімкого зростання та інновацій компанії, і ми цінуємо підтримку наших партнерів та продовжуємо розвивати індустрію у 2019 році».

«Ринок показав нам, якими потужними з точки зору продажів є такі продукти, як VTX A12, A8 і 3 Серія MkII, – зазначив Енді Флінт, віце-президент з питань Турів і Виконавчого мистецтва, HARMAN Professional Solutions. – Перемоги на TEC Awards 2019 тільки зміцнюють довіру, яку ми маємо до наших продуктів і надзвичайно талановитих команд, що стоять за їх створенням. Від новаторських акустичних досліджень до розробки найсучасніших продуктів, ми прагнемо реалізувати найбільш інноваційні та потужні звукові рішення в індустрії».