VAPS / Video Audio Professional Solution

Конференція VAPS - це унікальний майданчик для навчання, обміну досвідом, ведення бізнесу та укладення договорів. Унікальним є формату заходу - демо-зона та лекції / майстер-класи. А також, поєднання напрямків: Hi-Fi / Hi-End обладнання, автоматики / фурнітури, комутаційного обладнання / кабельної продукції, Pro audio, енергозберігаючих технологій, систем візуалізації та їх компонентів, аудіо-відео мультирум систем. Конференція орієнтована на дилерські компанії, інтеграторів і корпоративних замовників.

Новини партнерів

NA2-IO-DPRO - підключайте до своєї мережі Dante ще більше аудіо пристроїв

Шан, Ліхтенштейн, вересень 2019 року. Провідний виробник надійних і міцних професійних рішень для підключення аудіо, відео пристроїв та пристроїв передачі даних із задоволенням презентує новий Dante інтерфейс з 2-ма входами та 2-ма виходами – NA2-IO-DPRO. NA2-IO-DPRO оснащений двома входами, що перемикаються між аналоговими сигналами мікрофонного або лінійного рівнів та цифровими AES/EBU, а також двома виходами, які можуть бути аналоговими лінійними або цифровими AES/EBU.

L-Acoustics пропонує надзвичайно яскраві враження від звуку в театрі Chimelong Theatre

Жовтень, 2019 року. Компанія Rightway забезпечила надзвичайно вражаюче панорамне звучання на театральних виставах у відомому парку розваг

Yamaha & Nexo Sound Day 26/11/2019

Клуб АТЛАС, Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41 Працюєш зі звуком у прокатній компанії, на телебаченні, у клубі, у церкві, івент агенстві, палаці культури або у шкільному ансамблі?

Audio Interface Week – Тиждень аудіоінтерфейсів у РеалМюзік

Друзі, запрошуємо вас до магазину РеалМюзік, де протягом тижня ви зможете ознайомитися з найкращими моделями аудіоінтерфейсів та звукових карт відомих світових брендів – RME, NATIVE INSTRUMENTS, Zoom, Digigrid, ESI Audiotechnik GmbH.