17-18 Жовтня відбудеться осіння конференція VAPS 2018

Нивки-Холл

VAPS / Video Audio Professional Solution

Конференція VAPS - це унікальний майданчик для навчання, обміну досвідом, ведення бізнесу та укладення договорів. Унікальним є формату заходу - демо-зона та лекції / майстер-класи. А також, поєднання напрямків: Hi-Fi / Hi-End обладнання, автоматики / фурнітури, комутаційного обладнання / кабельної продукції, Pro audio, енергозберігаючих технологій, систем візуалізації та їх компонентів, аудіо-відео мультирум систем. Конференція орієнтована на дилерські компанії, інтеграторів і корпоративних замовників.

Новини VAPS

Анонс другої п'ятірки учасників VAPS 2018 осiнь

Ось і наступна п'ятірка учасників осінньої конференції VAPS2018. Почнемо з пари наших постійних учасників компанії Studio Evolutionі Комора; за традицією на осінньому заході демо зона включає зелений зал, в якому розташовується бренд Ямаха і компанія Нуклон-Д з іншими брендами свого портфеля; другий раз на нашому майданчику компанія HiFiCinemа.

Новини партнерів

Компанія Studio Evolution дарує учасникам програми Trade-In «Річний» пакет оновлень для караоке-системи

Тільки до 31 серпня, змінюючи свою стару караоке-систему на нову, учасники акції Trade-In отримують пакет оновлень бази караоке-композицій «1 рік» безкоштовно.

JBL Professional звучить у київському ресторані Vino e Cucina (літній майданчик)

Атмосферний ресторан італійської кухні в історичній частині старого Києва – Vino e Cucina – пропонує зануритися в атмосферу середземноморської гостинності та смаку.