VAPS / Video Audio Professional Solution

Конференція VAPS - це унікальний майданчик для навчання, обміну досвідом, ведення бізнесу та укладення договорів. Унікальним є формату заходу - демо-зона та лекції / майстер-класи. А також, поєднання напрямків: Hi-Fi / Hi-End обладнання, автоматики / фурнітури, комутаційного обладнання / кабельної продукції, Pro audio, енергозберігаючих технологій, систем візуалізації та їх компонентів, аудіо-відео мультирум систем. Конференція орієнтована на дилерські компанії, інтеграторів і корпоративних замовників.

Новини партнерів

Покращуйте вашу віддалену роботу з Q-SYS

Чи знаєте ви, які переваги надає використання екосистеми Q-SYS для покращення ваших веб-конференцій та організації активної та ефективної віддаленої роботи?

QSC відкриває нове представництво у Нідерландах для підтримки регіону EMEA

QSC оголошує про відкриття нідерландського офісу QSC Netherlands BV з 1 квітня 2020 р. Відділення QSC Netherlands BV розташовуватиметься в місті Ґельдермальсен та служитиме центром розвитку бізнесу концертного та інсталяційного звуку QSC в країнах Бенілюксу.

Рішення VEGA для віддаленого спілкування на професійному рівні (UVC30-Desktop 4K Webcam).

Якщо для віддаленої комунікації і спільної роботи Ви використовуєте будь-який софтверний клієнт зв'язку, такий як Zoom або MSTeams, ми пропонуємо прості, але ефективні апаратні доповнення для поліпшення якості передачі голосу і зображення, щоб максимально наблизити віддалений формат до живого спілкування.

Yealink надає безкоштовну ліцензію MCU на 16 точок для нової покупки VC800 / VC880

Yealink надає вбудовану ліцензію MCU на 16 точок для нової покупки VC800 / VC880, безкоштовна ліцензія буде діяти до кінця вересня 2020 року.