Цілі

Метою конференції VAPS є підвищення знань та поінформованості технічних фахівців компаній України, підвищення лояльності інсталяторів до брендів в "величезному океані" ринкових пропозицій, зміцнення особистого спілкування між провідними технічними фахівцями і виробниками, що в еру "цифрового спілкування" набуває все більшої значущості.

Основні місії VAPS:

1.Інформування. Відвідувачі VAPS отримують інформацію про продукцію, новинки, передові рішення прямо з "перших вуст", безпосередньо від виробників або ексклюзивних дистриб'юторів.

2. Навчання. Для підвищення професіоналізму інсталяторів, їх обізнаності в "океані" сучасних рішень і технологій, на кожній конференції проводяться лекції, деякі представники виробників безпосередньо на стендах проводять практичне навчання. А також, зважаючи на необхідність і побажання, з'явилися майстер-класи, де професіонали своєї справи діляться досвідом і спеціалізованими знаннями з відвідувачами.

3. Комунікація. Компанії-виробники можуть безпосередньо спілкуватися з інсталяторами, технічними фахівцями компаній про продукцію і відповідати на їхні запитання.

Ми працюємо над тим, щоб зв'язати воєдино представників ринку аудіовізуальної продукції та супутніх товарів, дати їм можливість обмінюватися досвідом і проводити конструктивні діалоги. Ми розширюємо нашу аудиторію, поступово залучаючи увагу нових учасників: українських і зарубіжних виробників, дистриб'юторів.