Історія

Конференція VAPS змогла об'єднати на одному майданчику міжнародні та локальні бренди, виробників і дистриб'юторів, технічних директорів та інженерів компаній, менеджерів і приватних інсталяторів. На минулих конференціях VAPS були зібрані представники різних на перший погляд сфер, які вдало доповнюють один одного.

18-19 вересня 2014 року успішно стартувала Перша Українська Конференція для Аудіо-Відео Фахівців - VAPS (Video Audio Professional Solutions).

Місце проведення: Конференц-хол Панорама, БЦ Кубик, Київ.

На одному майданчику зібралися представники української сфери відео/аудіо - від фахівців до провідних представників світових брендів. Основними партнерами виступили провідні бренди і виробники професійного аудіо/відео обладнання, комутаційного обладнання, кабельної продукції, такі як Panasonic, ALLmedia, BRAIN, FilmoScopeLab, BOSE, Techflex, DUNE HD, Stereo Video, Jung, SmartTech, AST, Synology, Cineversum, Samsung, Cisco, KNX, ABB. За два дні було прочитано 15 лекцій кваліфікованими фахівцями та представниками компаній.

Свої актуальні теми представили увазі слухачів 15 лекторів, серед них: Рітіс Мусявічус (Jung), Дмитро Радченко (Панасонік СНД), Андрій Огольцов (FilmoScopeLab), Євген Петренко (Cineversum), Олександр Шакун (All Media), Світлана Муравєй (Панасонік Україна), Максим Козіївський (Panasonic), Олексій Кваснюк (Ast Караоке), Мірошниченко Віталій (SmartTech), Василь Усов (BEC Груп), Володимир Самійленко (Cisco Brain), Андрій Небивайлов (Панасонік).

Географія відвідувачів - Київ, Вінниця, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Гродно (Білорусь).

Протягом усієї конференції постійно працювала виставкова демозона, де кожен бажаючий мав можливість побачити обладнання, про яке йшлося в усних доповідях, а також отримати відповіді на свої питання від представників брендів.

На завершення офіційної частини відбувся розіграш цінних призів, які надали партнери конференції VAPS. Більше 20 учасників стали володарями якісних подарунків і сувенірів.

1-ю Конференцію VAPS відвідали 152 людини, з них 118 - з 83 компаній, а також 34 незалежних інсталяторів. 2-ю Конференцію VAPS відвідали вже 274 людини, було представлено понад 50 брендів, взяли участь 25 компаній (у тому числі представництва). Дізнатися докладні дані і цифри конференції можна в розділі "Статистика".

22-23 квітня 2015 на території Гольф центру на Оболоні пройшла Друга Аудіо-Відео Конференція VAPS.

Продемонстрували новинки і нагадали про себе партнери Першої Конференції: Panasonic (проінформували про зміни в модельних рядах продукції, продемонстрували обладнання в дії і презентували сонячні панелі), AllMedia (продемонстрували зручності в роботі і настройці Mediator), FilmoscopeLab (продемонстрували роботу серверів і презентували колонки) , SmartTech (продемонстрували свій портфель брендів), В.Є.С. Груп (демонстрували продукцію Bachmann і JUNG), AV Systems (зробили упор на колонки бренду Artcoustic).

Представництво Epson виступило з інтерактивними рішеннями на базі проекторів і продемонстрували окуляри віртуальної реальності. Компанія РНК-Синтез Україна продемонструвала комутаційне обладнання і зацікавила софтом. Акустичні системи та підсилювальну частину Hi-End класу брендів FINE SOUNDS GROUP продемонструвала компанія «Нуклон-Д». Компанія Sound Sound продемонструвала колонки, що працюють «в повітрі» Dynaudio. Studiо Evolution продемонстрували караоке системи, також презентували свою розробку активної акустичної системи. Були продемонстровані караоке-системи YOUR DAY. Зацікавив відвідувачів європейський бренд Vicoustic на стенді якого був представлений широкий асортимент панелей для звукового оформлення приміщень. Цікаве інтерактивне рішення для заходів було представлено компанією «Шаленi бджоли», багато відвідувачів отримали свої фото в цікавій обробці. Відео стіна і інтерактивні монітори були надані компанією «Діджитал Девайс Україна».

Під девізом «VAPS виходить за рамки своєї назви», на другому заході більш масштабно було представлено напрямок автоматизації та електрофурнітури. Взяли участь представництво Hager, представництво Legrand (Bticino), В.Є.С. Груп презентували Jung, на противагу KNX брендам були представлені Crestron, HDL, Smart Up (Компанія SmartTech), ConnectHome. Були прочитані дві лекції фахівцями з KNX (Леонід Ковальчук) і Crestron (Дмитро Шолудько). ConnectHome представили своє бачення "розумного будинку", ProProject продемонстрував свою продукцію, а український виробник «Баракуда 21» показав відвідувачам якість виконаних робіт на прикладі ліфта.

VAPS став відмінним майданчиком для спілкування та обміну досвідом між технічними директорами, інсталяторами, представниками компаній, програмістами та іншими фахівцями сфери. Лекції, дебати і дискусії, ділові переговори на конференції тепер можуть проходити в дружній і невимушеній обстановці.

17-18 листопада 2015 року в унікальному комплексі Нивки Холл відбулася Третья Конференція VAPS.

Формат заходу зберіг звичні складові: демо зону і лекційний зал, але був доповнений майстер-класами від провідних фахівців індустрії.

У демо зоні були представлені стенди наших постійних партнерів, таких як Panasonic (проектори та сонячні панелі), SmartTech (Smart Up, Thinknx, Crestron, Eelectron, HDL, basalte, iRoom), FilmoscopeLab (аудіо-відео мультирум системи), В.Е .С. Груп (Jung, Bachmann), студія Evolution (караоке система), Legrand (фурнітура і автоматика), Vicoustic (акустичні панелі), Connect Home (автоматика), Баракуда 21 (український виробник кріплення і ліфтів), Digital Device Ukraine  (продемонстрували відеостіну), All Media (Mediator).

Дебютували на Третій Конференції наступні компанії:

- компанія SEA-AV продемонструвала акустичні системи й кабельну продукцію різних цінових категорій, від бюджетних вбудованих стельових колонок до хітів Hi-End сегмента.

- компанія UTTC представила широкий асортимент продукції.

- представництво ENSTO продемонструровало зразки обладнання.

- компанія «Караокер» представляла бренд караоке систем AST.

- мережа магазинів «Музикант» продемонструвала кабельну продукцію та презентувала шикарний рояль.

- представник Christie познайомив з продукцією бренда.

- європейский представник Benq представив лінійку своїх товарів.

- представник "СНК Синтез Україна" розповів про нюанси роботи з деякими товарами з портфеля брендів компанії.

- компанія Studio Evolution провела ряд майстер-класів по продукції, нюансам інсталяцій та експлуатації.

Захід традиційно завершився розіграшем призів.