Покращуйте вашу віддалену роботу з Q-SYS

Чи знаєте ви, які переваги надає використання екосистеми Q-SYS для покращення ваших веб-конференцій та організації активної та ефективної віддаленої роботи?

QSC відкриває нове представництво у Нідерландах для підтримки регіону EMEA

QSC оголошує про відкриття нідерландського офісу QSC Netherlands BV з 1 квітня 2020 р. Відділення QSC Netherlands BV розташовуватиметься в місті Ґельдермальсен та служитиме центром розвитку бізнесу концертного та інсталяційного звуку QSC в країнах Бенілюксу.

Рішення VEGA для віддаленого спілкування на професійному рівні (UVC30-Desktop 4K Webcam).

Якщо для віддаленої комунікації і спільної роботи Ви використовуєте будь-який софтверний клієнт зв'язку, такий як Zoom або MSTeams, ми пропонуємо прості, але ефективні апаратні доповнення для поліпшення якості передачі голосу і зображення, щоб максимально наблизити віддалений формат до живого спілкування.

Yealink надає безкоштовну ліцензію MCU на 16 точок для нової покупки VC800 / VC880

Yealink надає вбудовану ліцензію MCU на 16 точок для нової покупки VC800 / VC880, безкоштовна ліцензія буде діяти до кінця вересня 2020 року.

Q-SYS забезпечує керування та передачу аудіо в івент-центрі Winnemucca

Розташований у північно-центральній частині штату Невада івент-центр Winnemucca – це популярний багатофункціональний простір, який вміщує до 5000 відвідувачів та має систему висувних сидінь.

Представляємо інноваційну аудіосистему Ecler Wireless Pro Audio - WiSpeak

WiSpeak CORE - це передавальний пристрій, який зв'язується з усіма прийомними пристроями для створення бездротової мережі WiSpeak і виконує роль головного пристрою.

Випробування довели, що з’єднання OpticCON DRAGONFLY є надійним та точним навіть у найбільш екстремальних умовах

Сент-Моріц, Швейцарія, 2019. Кубок Світу з гірськолижного спорту, швидкісний спуск, жінки. В грудні у швейцарському Сент-Моріці щороку збираються найкращі гірськолижниці світу.

AHM-64 – масштабована інсталяційна аудіо екосистема від Allen&Heath

AHM-64 – це новий потужний звуковий матричний процесор 64x64 від компанії Allen&Heath, який підтримує комплексну екосистему масштабованих рішень для введення-виведення, керування, а також мережу Dante

Робота через браузер і інші поліпшення в новій версії Solstice 4.4

Компанія Mersive випустила оновлення Solstice - популярної системи для спільної роботи і бездротової передачі контенту. Нова версія привносить значні зміни в широкий функціонал системи.

L-Acoustics представляє інсталяційний підсилювач-контролер LA2Xi з сертифікацією Milan

Адаптована конфігурація каналів 4 х 4 працює з широким спектром акустичних систем