Анонс другої п'ятірки учасників VAPS 2018 осiнь

Ось і наступна п'ятірка учасників осінньої конференції VAPS2018. Почнемо з пари наших постійних учасників компанії Studio Evolutionі Комора; за традицією на осінньому заході демо зона включає зелений зал, в якому розташовується бренд Ямаха і компанія Нуклон-Д з іншими брендами свого портфеля; другий раз на нашому майданчику компанія HiFiCinemа.

Анонс першої п'ятірки учасників VAPS 2018 осiнь

Пропонуємо Вашій увазі першу п'ятірку учасників Осінньої Конференції VAPS 2018. Наші постійні учасники компанії Panasonic і Epson, за традицією, осінній учасник-компанія VINGA, у першій п'ятірці є два дебютанти нашого майданчика: компанія RedPeppers і EET Europarts.

Компанія Studio Evolution дарує учасникам програми Trade-In «Річний» пакет оновлень для караоке-системи

Тільки до 31 серпня, змінюючи свою стару караоке-систему на нову, учасники акції Trade-In отримують пакет оновлень бази караоке-композицій «1 рік» безкоштовно.

JBL Professional звучить у київському ресторані Vino e Cucina (літній майданчик)

Атмосферний ресторан італійської кухні в історичній частині старого Києва – Vino e Cucina – пропонує зануритися в атмосферу середземноморської гостинності та смаку.

Світовий досвід: Martin Lightning на елітному лайнері Golden Princess

Корпорація HARMAN Professional Solutions повністю укомплектувала круїзний лайнер Golden Princess (Каліфорнія) інноваційними освітлювальними приладами Martin від HARMAN.

Акустика JBL Professional та світло Martin під час найбільшого у світі фестивалю Summerfest-2018

Компанія Clearwing Productions використала лінійні масиви JBL VTX A12, підсилювачі Crown і світлове обладнання Martin MAC Encore для озвучення та освітлення найбільшого у світі музичного фестивалю в Мілуокі (США).

Ekinex - стильний італійський дизайн вимикачів для KNX

Підкресліть свій стиль з вимикачами Ekinex.