Не горить. Мороза не боїться. Procab PCT50SF

Продукти преміум серії Prime бельгійської компанії Procab сконструйовані для якісної передачі сигналів при комутації в екстремальних умовах. Вита пара PCT50SF категорії CAT5e (AWG 24) входить в клас продуктів RENTAL +, тобто сконструйована спеціально для прокатних організацій і таких інсталяцій, де потрібна велика надійність, в тому числі, при багаторазовому використанні кабелю.

Інженери Procab подбали про надійному захисті від електромагнітних завад, погодних умов, механічних впливів.

Для захисту від електромагнітних наведень застосований подвійний екран з лудженої мідної обплетення і алюмінієвої фольги.

Двошарова оболонка Duraflex ™ (поліуретан і полівінілхлорид), запобігає механічні пошкодження і перекручування при протягуванні кабелю.

Висока пропускна здатність кабелю PCT50SF відповідає вимогам мереж 1000BASE-TX для передачі Gigabit Ethernet 1 Гбіт / с.

Кабель PCT50SF морозостійкий, відповідає IEC60332 - негорючий, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин.

Невибагливість до умов експлуатації та монтажу максимальний захист переданого сигналу від трансформаторів, силових ліній і інших пристроїв, відповідність нормам пожежної безпеки, визначає сферу застосування. PCT50SF рекомендований і успішно застосовується при підключенні сценічної апаратури, цифрових мікшерних консолей, світлодіодних відеостін.

Кабель промаркований метровими відмітками, що зручно при стаціонарних інсталяціях. Поставка на пластикових котушках по 100 і 300 метрів, ціна - відповідно € 325,83 і € 977,47 за бухту.

Для цього кабелю компанія пропонує спеціальну кабельну котушку CDM310. Також можна придбати готовий виріб PRX506SF - котушку з намотаним кабелем заводський оброблення довжиною 50 і 90 метрів з коннекторами Neutrik rj45 NE8MC.