VegaCable CABHDMI4K — 4K/60 Гц на 20 — метрів!

Vega-Cable - нове ім'я для українського AV-ринку. Бренд з'явився з'явився в результаті того, що прийшло усвідомлення деякої порожнечі в, здавалося б, насиченому пропозиціями ринку кабельної продукції, а саме - брак HDMI кабелів за розумною ціною, які б підтримували новітні дозволу і формати передачі зображення 4Kx2K і HDR. Після напруженого пошуку заводу-виготовлювача, який тривав близько року, був обраний надійний партнер, якість продукції якого було на відповідному рівні.

Як тільки на склад компанії надійшов кабель VegaCable CABHDMI4K довжиною 20 метрів з підтримкою дозволу 4K і розширеного динамічного діапазону HDR - було проведено рішення протестувати на предмет відповідності заявленим характеристикам. У цьому нам люб'язно погодилися надати майданчик і обладнання компанії Home Systems в особі директора Тимофія Гаврилюка та Filmoscop (Андрій Огольлцов).

Як джерело 4K контенту виступав медіаплеєр Filmoskop.

Засобом відображення був 4K проектор Epson.

При тестуванні Vega Cable CABHDMI4K 20М миттєво підхопив картинку і передав в найкращому дозволі на проектор. Різниці в зображенні в порівнянні з 1,5 - метровим референсним кабелем відомого виробника не було помітно. У режимі HDR - деталізація дрібних деталей в темних сценах була на найвищому рівні, так само, як і в світлих сценах режим розширеного динамічного діапазону дозволяв вловити найменші деталі та відтінки кольорів.

За результатами тестування з'ясувалося, що VegaCable CABHDMI4K 20М підтримує режим 4к 60 Гц, відмінно працює в режимі HDR. VegaCable CABHDMI4K показав відмінні результати, в режимі HDR - деталізація дрібних деталей в темних сценах була на найвищому рівні.

VegaCable CABHDMI4K 20М повністю відповідає стандарту B.T. Rec. 2020: Дозвіл 3840 x 2160 (4K) пікселів. Глибина кольору - 10-біт на кожен канал. Параметри колірної Субдіскретізація 4: 2: 0. Тест підтвердив високу якість продукції VegaCable і розвіяв побоювання скептиків, а сімейство HDMI кабелів з підтримкою 4K стандарту BTRec.2020 великих довжин виробництва VegaCable (які вже успішно встановлюються в інсталяціях найвищого рівня, де потрібна велика надійність і гуманна ціна), поповнилося новим кабелем довжиною 20 метрів.