Анонс першої п'ятірки учасників VAPS 2018 осiнь

Пропонуємо Вашій увазі першу п'ятірку учасників Осінньої Конференції VAPS 2018. Наші постійні учасники компанії Panasonic та Epson, за традицією, осінній учасник-компанія VINGA, у першій п'ятірці є два дебютанти нашого майданчика: компанія RedPeppers і EET Europarts.

   Компанія Panasonic представить своє обладнання на стенді у червоному залі. У перший день, традиційно, незрівнянна Світлана Муравей, проведе презентацію в білому залі, де буде розповість про новинки та плани, а також, поділиться секретами. :)

    Компание Epson презентує обладнання на стенді, так само, у червоному залі. З короткою презентацією і майстер-класом, виступить Олександр Думанський в білому залі і презентує новинки, поділиться цікавими проектами і відповість на Ваші питання зі сцени.

   Компанія VINGA розмістить свій стенд у синьому залі. Представники компанії будуть відповідати на Ваші питання, демонструвати можливості обладнання і хвалитися величезним асортиментом, в якому кожен знайде щось цікаве не тільки для своїх клієнтів, але й для себе особисто.

   Вперше на майданчику компанія RedPeppers презентує не тільки звичне аудіо обладнання, але запропонує Вашій увазі великий асортимент освітлювального обладнання на своєму стенді в синьому залі. Попередньо Ви можете ознайомитися з компаніями за посиланням: RedPeppers

   Другий дебютант VAPS, компанія EET Europarts. У рамках конференції презентує три бренди зі свого портфеля. Познайомитися з представниками компанії і продукцією Ви зможете на стенді в синьому залі. Так само, попереднє знайомство за посиланням: EET Europarts

Слідкуйте за новинами та оновленнями на сайті vaps.ua і сторінці Facebook